useful-content-banner

در خرید سنگ به چه نکاتی توجه کنیم؟


خرید سنگ از ارکان مهم صنعت ساختمان به شماره می رود . اهمیت آن به قدری است که حتی می‌تواند در میزان موفقیت فروش واحدهای ساختمانی اثر گذار باشد . عوامل مختلفی درانتخاب سنگ مورد نیاز ساختمان دخیل هستند که از آن جمله می‌توان به ارزش پروژه‌ی مربوط و محل ساختمان اشاره کرد.
سنگ‌های مختلفی که در ساختمان سازی استفاده می‌شوند عبارتند از: سنگ تراورتن، سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، سنگ مرمر، سنگ چینی ، سنگ سفید و ... 
خرید سنگ مرمر ، خرید سنگ تراورتن ، خرید سنگ مرمریت ، خرید سنگ گرانیت ، خرید سنگ سفید
خرید سنگ اصفهان ، خرید سنگ اسلب ، خرید سنگ نما ، خرید سنگ کف ، خرید سنگ ساختمان  و خرید سنگ چینی بر اساس ویژگیهای محل استفاده و مدل طراحی انجام می شود و در پروژه های ساختمانی استفاده می شوند.
از جمله مواردی که در انتخاب و خرید سنگ مناسب بایستی در نظر داشته باشیم ، کیفیت فرآوری سنگ و دقت به کار رفته در هنگام این فرآیند است. کیفیت مناسب سنگ و درخشندگی آن بر ارزش ملک خواهد افزود و یکی از پارامترهای اصلی به حساب می آید.
از دیگر شاخص های انتخاب سنگ مناسب این است که لبه‌های سنگ باید سالم باشند؛ اگر لبه‌های سنگ ریخته باشند سنگ بدقواره می‌شود و بر کیفیت و زیبایی تاثیر منفی می‌گذارد.
دو عامل مهم دیگر در انتخاب و خرید سنگ ، ضخامت و سورت سنگ است. ضخامت از لحاظ حمل و نقل و نیز نصب اهمیت دارد و سورت نیز از لحاظ زیبایی چرا که اگر سنگ در دسته‌ی درستی سورت نشده باشد ، باعث می‌شود محل نصب سنگ منظره‌ بدی پیدا کند.
:به طور خلاصه نکات زیر در خرید سنگ اهمیت دارند

 

 

ایران معادن سنگ و کارخانجات سنگ بسیار معتبری دارد که همه در اپلیکیشن آقای سنگ حضور دارند. تنوع سنگ های کارخانجات و مراکز فروش و معادن سنگ داخلی از لحاظ جنس و رنگ و ابعاد بسیار زیاد است و شما با قابلیت استعلام گیری در اپلیکیشن آقای سنگ می توانید بهترین گزینه را انتخاب و سنگ مورد نظر خود را تامین نمایید.


سوالاتی که قبل از خرید سنگ باید پاسخ دهیم  :


برای مدیریت خرید سنگ در ابتدا باید انتظارات خود از خرید سنگ را مشخص کنیم ، بنابراین با پاسخ به سوالات زیر، می توانیم بهترین گزینه را انتخاب کنیم .