useful-content-banner

از کجا سنگ بخریم ؟


سنگ صادراتی ایران در طی این سالها مقصد کشورهای خاورمیانه و برخی از کشورهای اروپایی بوده است .در ایران صادرات سنگ ساختمانی با تنوع رنگ و طرح فراوانی که دارد میتواند یکی از مهم ترین محصولات صادراتی غیر نفتی به حساب آید.
سنگ یکی از مهم ترین و اصلی ترین عناصر در ساختمان سازی است و ایران نیز به عنوان کشوری که از نظر معادن سنگ های ساختمانی غنی و پربار است می تواند به یکی از بهترین و اصلی ترین صادر کنندگان سنگ های ساختمانی شناخته شود.
کشورهای زیادی در زمینه تولید و فرآوری سنگ فعالیت دارند و صادرات سنگ از این کشورها نسبت به ایران توسعه  و رشد بیشتری داشته است.
بنا بر آمارهای رسمی در حال حاضر سهم صادرات سنگ در ایران از ۳.۱۶ درصد به ۱.۴ درصد کاهش‌ یافته و تنها پنج تا هفت درصد سنگ ایران به صورت خام و فرآوری شده از معادن استخراج و صادر می‌شود.
در حالیکه ایران با داشتن حجم بالای معادن و منابع سنگ می‌تواند بیش از ۵۰ درصد سنگ‌های فرآوری شده را مطابق با سلیقه و در ابعاد مختلف به متقاضیان جهانی آن صادر کند و ارزش‌افزوده قابل‌ توجهی ایجاد نماید.

مهمترین سنگ های صادراتی ایران کدام هستند؟


سنگ تراورتن، سنگ مرمر، سنگ مرمریت ، سنگ سفید و سنگ چینی از مهم ترین سنگ های ایرانی هستند که برای عرضه به بازارهای خارجی کاملا مناسب می باشند.
ایران از کشورهای غنی از نظر معادن سنگ تراورتن، مرمر، چینی و مرمریت است و از این نظر می تواند در زمره بهترین صادر کننده گان سنگ ساختمانی دنیا قرار بگیرد. سنگهای ساختمانی هم می تواند به صورت خام و هم فراوری شده صادر شود.
شما با میتوانید با نصب اپلیکیشن آقای سنگ بهترین تامین کنندگان خرید سنگ مرمر ، خرید سنگ تراورتن ، خرید سنگ مرمریت ، خرید سنگ گرانیت ، خرید سنگ سفید ، خرید سنگ اصفهان ، خرید سنگ اسلب ، خرید سنگ نما ، خرید سنگ کف ، خرید سنگ ساختمان  و خرید سنگ چینی را جستجو نمایید و با بهترین قیمت و کیفیت خریدی مطمئن را تجربه کنید.

نکات مهم در صادرات سنگ ساختمانی :

همانطور که ذکر شد فرآوری سنگ یکی از مهم ترین مراحلی است که پیش از صادرات سنگ می توان انجام داد. از دیگر عوامل مهمی که باید پیش از صادرات سنگ ساختمانی به آن توجه کرد عبارت اند از: برش سنگ ساختمانی، نحوه استخراج سنگ، باربری و نحوه بسته بندی 
در پالت بندی سنگ صادراتی باید به نکات زیر توجه شود:

کشور های عراق، عمان ، افغانستان ، استرالیا، اروپا، کانادا و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و همسایگان ایران همگی به دنبال سنگ های صادراتی ایران هستند و شما می توانید با حضور در اپلیکیشن چند زبانه آقای سنگ ، معرفی محصولات خود را به راحتی و با کمترین هزینه انجام دهید . 

 برچسب های مرتبط


سنگ نما سنگ نمای ساختمان انواع سنگ نمای ساختمان